Mūsų elektroninėje prekybos sistemoje yra galimi tokie atsiskaitymai už norimas įsigyti prekes:

  1. Išankstinis atsiskaitymas bankiniu pavedimu elektroninėje parduotuvėje. T.y. Jūs išsirenkate prekes, suformuojate užsakymą, einate į apmokėjimą ir pasirenkate apmokėjimą bankiniu pavedimu. Į e. paštą gaunate iššankstinę sąskaitą apmokėjimui ir pagal ją padarote mums pavedimą, nurodydami, jog mokate už užsakymą Nr ……….; Mes išsiunčiame prekes kaip tik bankas patvirtina jog apmokėjimas yra gautas. Apmokjėjimo laukiame 4 darbo dienas. Po šio termino, nesulaukus apmokėjimo, užsakymas anuliuojamas.
  2. Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystės sistemą. Už pirkinių krepšelį galite sumokėti naudodamiesi pasiūlytų bankų ar kitų mokįjimo įstaigų paslaugomis. Pasirinkę vieną iš išvardytų bankų, būsite nukreipti į jo elektroninę sistemą, kur galėsite prisijungti. Prisijungę gausite automatiškai suformuotą ruošinį užsakymui apmokėti, kurį beliks tik patvirtinti. Užsakymo vykdymas prasideda iš karto po apmokėjimo užbaigimo.
  3. Juridiniai asmenys (įmonės) gali suformuoti savo užsakymą ir atsiųsti jį mums el. paštu, po ko gaus išankstinę sąskaitą apmokėjimui. Apmokėjus ją toliau bus vykdomas užsakymas pagal aptartas salygas.

Prekių pristatymas vykdomas per Omniva kurjerių tarnybą į pasirinktą paštomatą Siuntiniai virš 30 kg pristatomi kurjerio.

Prekių pristatymas paprastai užtrunka 3-4 darbo dienas.Prekės gali būti pristatytos ir per ilgesnį laiką jei tai yra nurodyta prie prekės aprašymo, arba prekė tiekiama pagal atskirą užsakymą. Omniva paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.

Visi užsakymai Lietuvos teritorijoje į Omniva paštomatus pristatomi nemokamai. Užsakant pristatymą per Omniva kurjerį ar kitas kurjerių tarnybas taikomas papildomas pristatymo mokestis.

Prekių grąžinimas vykdomas pagal LR galiojančias taisykles.

Daiktų grąžinimas.
1. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro
įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
2. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir
supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar
Mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.
3. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti
nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
4. Prekės grąžinimo išlaidas dengiate Jūs, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl blogos prekės
kokybės.
5. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Mes įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti
analogiška preke. Tuo atveju kai Mes neturime analogiškos prekės, mes grąžiname Jums už prekę
sumokėtus pinigus per sutartą laikotarpį.