Protoplast® modeliavimo termoplastikas


Protoplast® yra naujos kartos plastikas, pasižymintis unikaliomis savybėmis.
Ši medžiaga yra formuojama prie 60 laipsnių Celsijaus ir veikia kaip karštas lydinys aukštesnėje temperatūroje. Kitaip tariant, kaitindami Protoplast naudodami, pavyzdžiui, karštą vandenį, galite jį formuoti bet kokia forma.
Kambario temperatūroje „Protoplast®“ yra baltas nepermatomas plastikas, kuris yra stipresnis ir tvirtesnis už, pavyzdžiui, polietileną. Tai tikras termoplastas, kurį galite kaitinti ir formuoti vėl ir vėl. Mažas įspėjimas: Protoplast yra saugu formuoti rankomis maždaug 60 ° C temperatūroje. Esant aukštesnei temperatūrai, „Protoplast®“ pradeda veikti labiau kaip karšti klijai. esant tokiai temperatūrai patariama nenaudoti rankų formavimui, o naudoti įrankius, nes, esant tokiai temperatūrai, rankos galima nudegti.
Protoplastas, naudojamas žemesnėje nei 60 ° C neprilimpa prie metalų. Jei norite, kad jis priliptų prie metalų, turėsite dirbti aukštesnėje temperatūroje, taip pat padeda jei galima iš anksto pašildyti metalą. Saugiausias būdas Protoplast pašildyti yra karštas vanduo, palaikomas maždaug 60 ° C temperatūroje, matavimui naudojant maisto termometrą.
Kai granulės tampa skaidrios, plastikas yra minkštos būsenos. Kai jis taps visiškai skaidrus, jį bus galima ištraukti iš karšto vandens. Norėdami tai padaryti, galite naudoti šaukštą ar kitą įrankį, tada rankomis atsargiai pašalinti vandens perteklių.
Formavimas Protoplast® jūs galite lengvai pagaminti Protoplast lakštus ar cilindrus, naudodamiesi šiais paprastais būdais.
Norėdami pagaminti „Protoplast“ lakštą, įkaitintą (taigi ir išlydomą) masę padėkite ant lygaus paviršiaus (geriausia šiek tiek iš anksto pašildytą, bet ne karštą) ir iš šonų padėkite norimo storio dvi atramas ir ritiniu spausdami ir ridendami išlyginkite masę.
Cilindrą nesunku pasidaryti įdedant Protoplast gabalėlį tarp dviejų norimo skersmens ritinėlių ir formuoti jį ridenant tarp dviejų ritinių. Patarimas: jei kaip ritinius naudosite dvi karštų klijų lazdeles, gausite „Protoplast“ lazdeles karštame klijų pistoletui. Žinoma, jūs visada galite tai modeliuoti rankomis, kad padarytumėte visų rūšių pritaikytas formas, pavyzdžiui, įrankių rankenas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.