Galbūt niekada apie Smooth-On kompaniją ir negirdėjote, tačiau tikrai matėte mūsų gaminius. Jei jūs kada nors lankėtės filmuose, grožėjotės skulptūros gabalu, stebėjote išsamia architektūrine ornamentika ar naudojote telefoną, tuomet teko susidurti su žmonių, kurie naudoja „Smooth-On“ gumas, plastiką, putas ir kitus gaminius, kurie rankomis pavertė jų idėjas į 3 dimensijų realybe.
Specialieji efektai
Jūs matėte mūsų skystą gumą ir skystą plastiką, naudojamą kuriant specialiuosius efektus tokiuose populiariausių filmų filmuose kaip originalus Jurassic Park, Anaconda, Free Willy, Star Wars, Star Trek (TV serialas ir filmai), Die Hard, visi Hario Poterio filmai, Džeimso Bondo filmų, „Matrix“ serijų, Kingo Kongo ir daugelio kitų, kurių yra per daug, kad būtų galima paminėti.
Skulptūra
Gali būti, kad bet kuriame pagrindiniame skulptūros kūrinyje, pagamintame per pastaruosius 40 metų Jungtinėse Valstijose, buvo naudojamas „Smooth-On“ kaučiukas, kuris padėjo menininkui originalią skulptūrą iš molio ar vaško paversti bronza (tirpstančio vaško procesas).
Restauravimas
Architektūros restauravimo profesionalai naudoja mūsų kaučiuką formoms gaminti kaip proceso, kurio metu sukuriami ar atkuriami sudėtingi architektūrinės ornamentikos elementai, dalį.
Prototipai
Tokių kompanijų kaip AT&T, „Lucent Technologies“, „Hasbro“, „Gillette Razor“, „Ford Motor Co.“ ir daugelio kitų firmų prototipai naudoja mūsų gumos ir plastiko gaminius, kad sukurtų įvairiausius modelius ir prototipus, pradedant telefonais, žaislais, kompiuteriais ir baigiant rankiniais įrankiais.
Leisk mums Tau padėti
Šios panaudojimo sritys yra tik pradžia. Galimybės yra begalinės. Kviečiame peržiūrėti šių medžiagų katalogą ir sužinoti daugiau apie skystą kaučiuką ir plastiką. Atsiųskite mums el. laišką ir praneškite mums, kaip mes galime padėti jums įgyvendinant jūsų projektą.

Paspaudę paveikslėlį atsisiųskite produktų katalogą. Išsirinkę norimus produktus parašykite mums laišką ir atsiųskite išsirinktų produktų kodus arba pavadinimus po ko mes su jumis susisieksime ir aptarsime jų pardavimo ir pristatymo sąlygas ir kainas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.